Źródła subskrybowane przez Bibliotekę

EBSCO

Przejdź do bazy || Zaloguj się (poza siecią PŁ)

EBSCO, a w zasadzie usługa EBSCOhost Web, daje dostęp do pełnych tekstów ponad 9500 tytułów czasopism naukowych oraz 3200 innych czasopism, 17 600 profili firm, 500 tytułów gazet, 2000 monografii, 3600 analiz SWAT i in. W ramach licencji krajowej oferujemy 15 baz pełnotekstowych oraz 7 baz bibliograficznych (abstraktowych).

Dostęp z komputerów spoza Politechniki Łódzkiej jest możliwy niezależnie od serwera HAN.

Rejestracji w serwisie dokonuje administrator z Biblioteki PŁ. Korzystając z Systemu Poczty Elektronicznej PŁ należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. email:

  • w temacie listu wpisując "konto indywidualne w EBSCO"
  • w treści podać dane jak przy logowaniu do katalogu oraz serwisu HAN czyli: User Name - numer indeksu poprzedzony dużymi literami PL (Studenci i Doktoranci) lub numer dowodu osobistego (Pracownicy) oraz Password - pięć ostatnich cyfr numeru PESEL

Dostęp będzie aktywowany przez administratora z Biblioteki PŁ w możliwie najkrótszym czasie. Administrator wyśle informację, że konto zostało aktywowane. Wejście odbywa się z innego adresu.

© 2017 Biblioteka Politechniki Łódzkiej