Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku

Informujemy, że, podobnie jak w poprzednich latach, w roku akademickim 2018/2019 szkolenie biblioteczne dla studentów I roku studiów pierwszego stopnia prowadzone jest drogą elektroniczną na platformie WIKAMP. Szkolenie jest obowiązkowym przedmiotem na studiach.

Każdy uczestnik kursu musi samodzielnie zalogować się na platformie WIKAMP - szczegóły dotyczące szkolenia, instrukcję logowania oraz warunki zaliczenia można znaleźć tutaj. Wszelkie uwagi i problemy proszę zgłaszać do Oddziału Promocji i Informacji bezpośrednio (Biblioteka Główna, w godzinach pracy oddziału) lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIBLIOTEKA POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ

Adres: ul. Wólczańska 223, 90-924 Łódź
Kontakt: +48 42 631 20 59 (biuro), +48 42 631 20 73 (obsługa użytkowników)
Email: sekret@lib.p.lodz.pl (biuro), oou@lib.p.lodz.pl (obsługa użytkowników)